Dobrý proteín

GymBeam Arašidové maslo s kokosom

Najlepšie recenzie výživových doplnkov a fitness príslušenstva

Arašidové maslo s kokosom je 100% prírodné orieškové maslo. Kvalitné arašidy, strúhaný kokos a med mu dodávajú krémovú konzistenciu, lahodnú chuť a výborné zloženie. Obsahuje sacharidy, bielkoviny, zdravé tuky, ako aj vlákninu, množstvo vitamínov a minerálov. Neobsahuje žiadne chemické látky, žiaden palmový olej, ani soľ. Arašidové maslo je v podstate nespracovaná potravina, pretože sa vyrába mixovaním 100% arašidov. Tie sa miešajú dovtedy, kým z nich nevznikne maslo. Následne je ochutené strúhaným kokosom a medom.

Prečo arašidové maslo?
Prírodný zdroj bielkovínDve lyžice arašidového masla obsahujú 7 gramov bielkovín a ako iste viete, vaše telo využíva aminokyseliny z týchto bielkovín na stavbu a opravu vašich svalov. Okrem toho, že zväčšuje objem metabolicky aktívnych tkanív, tieto bielkoviny zaisťujú aj dlhotrvajúce zasýtenie.
Zdravé tukyArašidové maslo obsahuje rovnaký pomer nasýtených a nenasýtených tukov ako olivový olej. Polynenasýtené a mononenasýtené tuky v arašidovom masle znižujú riziko srdcovo-cievnych ochorení, a to vďaka tomu, že znižujú obsah zlého cholesterolu v krvi. Každé dve lyžice arašidové masla obsahujú 16 gramov tuku.
VlákninaBežná dávka arašidového masla (dve lyžice) obsahuje asi 2 gramy vlákniny. Vláknina pozitívne vplýva na tráviaci systém, pohyb čriev, oddiaľuje pocit hladu, bojuje so srdcovými chorobami, obezitou a cukrovkou II. typu.
Vitamíny a minerályArašidové maslo je bohaté na makroživiny. 100 gramov arašidového masla poskytuje celú škálu vitamínov a minerálov (Vitamín E, Vitamín B3, Vitamín B6, Kyselina listová, Magnézium, Meď, Mangán). Takisto obsahuje aj množstvo vitamínu B5, železa, draslíka, zinku a selénu.
Výhody
 • 100% prírodné arašidové maslo
 • neobsahuje soľ, cukor ani palmový olej
 • obsahuje až 26% prírodných bielkovín a zdravé tuky
 • obsahuje vysoký obsah vitamínov a minerálov
 • obsahuje vlákninu
 • vhodné aj do diéty
 • skvelá chuť
 • výborná cena
 • Nutričné hodnotyv 100 g
  Energetická hodnota2439,8 kJ / 583,1 kcal
  Tuky44,8 g
  z toho nasýtené tuky26,6 g
  Sacharidy24,9 g
  z toho cukry6,6 g
  Vláknina10,7 g
  Bielkoviny25,5 g
  Soľ0,3 g
  Skvelá príchuť arašidového masla, má výborné nutričné hodnoty a skvelú chuť. Kto nevie čo na raňajky / desiatu tak toto je tá správna voľba.
  Dávkovanie:
  Môžete ho použiť k priamej konzumácií alebo ako nátierku prípadne do kokteilov alebo pri varení. Odporúčaná dávka je dve lyžičky.
  Alergény:
  Výrobok nevhodný pre ľudí s alergiou na arašidy.

  Moje hodnotenie:
  Nutričné hodnoty ★★★★★
  Chuť ★★★★★
  Cena/Kvalita ★★★★★
  Celkové hodnotenie: 5/5

  Najlepšia ponuka