Dobrý proteín

Recenzie

výživových doplnkov a doplnkov stravy

Všetko čo potrebujete k dobrému výkonu

Ak ste začiatočník ale aj pokročilí športovec a potrebujete poradiť s výberom vhodného doplnku, zistiť ako nám chutil, a aké sme s ním mali výsledky, tak si určite pozri naše recenzie doplnkov stravy. Všetky produkty hodnotíme na základe niekoľkých ukazovateľov ako sú nutričné hodnoty, chuť, rozpustnosť, cena, celková kvalita výrobku.

Proteíny

Proteíny sú výborne zdroje bielkovín, ktoré vám pomôžu s doplnením tejto dôležitej makroživiny. Dobrý proteín je tak skvelou cestou, ako si príjem bielkovín zjednodušiť. Výborne pomáha s regeneráciou tréningom poškodených svalov a ich rastom či zosilnením.
$

Gainery

Gainery a sacharidy sú produkty s obsahom veľkého množstva živín, hlavne sacharidov. Slúžia na doplnenie energie alebo zvýšenie denného kalorického príjmu. Ich užívanie je vhodné najmä pre tých, ktorí sa snažia doplniť potrebné živiny po náročnom tréningu a nabrať telesnú hmotnosť.
$

Aminokyseliny

Aminokyseliny sú základnou stavebnou jednotkou bielkovín, z ktorých sa tvoria svaly . V organizme majú množstvo ďalších dôležitých funkcií, a navyše napomáhajú, pri vznikaní enzýmov a hormónov. Sú kľúčové pre rast a regeneráciu svalovej hmoty, trávenie jedla, vstrebávanie živín a ďalších procesov.
$

Kreatíny

Ide o molekulu, ktorá vzniká z aminokyselín glycínu, arginínu a metionínu primárne v pečeni a obličkách. Kreatín dokáže zvýšiť fyzický výkon a silu. Môžete ho nájsť aj v potravinách, v ktorej dokážete prijať cca 1 – 2 gramy kreatínu denne. Medzi jeho najväčšie zdroje patria mäso a ryby.
$

Vitamíny

Vitamíny obsahujú dôležité esenciálne látky. Tie si naše telo nedokáže samo vyrobiť, a preto je dôležité ich pravidelne dopĺňať. Vitamíny môžeme opísať doplnok, ktorý sa podieľa na všetkých metabolických procesoch v tele. Ich dostatok je veľmi potrebný pre správny chod organizmu.
$

Fitness jedlo

Fitness jedlo je určené hlavne pre športovcov, aktívnych jedincov a všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu. Obsahuje zdroje kvalitných bielkovín, sacharidov, vitamínov, zdravých tukov, minerálnych látok a vlákniny. Je skvelým doplnkom aj pre ľudí, ktorí sa snažia schudnúť.
$

Prečo dobrý proteín?

Projekt vznikol z dôvodu že chceme pomôcť ľuďom vybrať si ten správny doplnok stravy a prestať sa vyhovárať pri cvičení doma. Keď sme začínali cvičiť tiež sme mali problém vybrať si vhodný doplnok stravy alebo správne fitness náčinie na domáci tréning. Preto sme založili dobrýproteín.sk.

Prehladné recenzie výživových doplnkov stravy

Vďaka stručnému popisu produktu a jasnému hodnoteniu získate z našich recenzií potrebné informácie rýchlo.

Prehladný zoznam vhodného fitness náradia na domáci tréning

Prehľadný zoznam produktov vám pomôže pri výbere toho správneho náradia na domáci tréning.

Pozrite si nami vybrané TOP 5 produkty

Rýchly prehľad nami najlepšie hodnotených produktov. Všetky top doplnky stravy nájdete na jednom mieste.

Chceme vás upozorniť, že naše hodnotenia sú len náš názor na daný produkt a v odlišnosti od typu človeka sa účinky doplnkov môžu líšiť.
Na stránke www.dobryprotein.sk používame affiliate odkazy. Všetky recenzie, hodnotenia, prekliknutia na stránky tretích strán sú sponzorované cez affiliate program.

© Dobrý proteín – Pomáhame hľadať TOP doplnky