Dobrý proteín

Proteín Cellucor Cor Performance

Najlepšie recenzie výživových doplnkov a fitness príslušenstva

Dnes sme si pre vás pripravili recenziu jedného z najlepších proteínov ktoré sme testovali. Jeho chuť je naozaj skvelá a má vysoký obsah proteínov (bielkovín). Tento kvalitný proteín som užíval dva krát denne a to ráno a po tréningu. Používam ho už vyše 4 mesiacov a môžem povedať že mi veľmi sadol.

Cellucor COR– Performance Whey je srvátkový proteín (izolát srvátkových bielkovín), ktoré sú dobre stráviteľné takže vôbec nezaťažujú človeka. Jedna odmerka obsahuje až 25 g bielkovín, tým zabezpečí dostatočný prísun bielkovín počas celého dňa. Vďaka tomu, že obsahuje 100% srvátkových bielkovín, minimum tukov a sacharidov a s prídavkom tráviacich enzýmov je maximálne rýchlo rozpustný a má veľmi dobrú chuť!

Tento proteín predstavuje pokrok v srvátkových bielkovinách. Využíva niektoré z najvyspelejších systémov, ktoré dodávajú proteínom nové a skvelé príchute, po ktorých sa všetci oblizujú. COR – Performance Series znamená klinicky overené vzorce, bezkonkurenčnú chuť, tak aby vyhovovali všetkým zákazníkom. Tento proteín sa bezproblémovo môže kombinovať s inými doplnkami stravy.

Výhody
 • výborná chuť
 • rast čistých svalov
 • podporuje a urýchľuje regeneráciu
 • pokroková srvátková bielkovina
 • je ľahko stráviteľný
 • 25g bielkovín v jednej dávke
 • Dávkovanie:
  Rozmiešajte 1 odmerku produktu s 200 – 400 ml vody alebo mlieka. Konzumujte dva až trikrát denne, ráno ihneď po prebudení, po tréningu a pred spaním.

  Alergény:
  Obsahuje mlieko a sóju. Neobsahuje lepok. Tento výrobok je vyrobený na rovnakom zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, arašidy a orechy.

  Moje hodnotenie:
  Nutričné hodnoty ★★★★
  Chuť ★★★★★
  Rozpustnosť ★★★★★
  Cena/Kvalita ★★★★★
  Celkové hodnotenie: 4,8/5

  Najlepšia ponuka


  Prečítajte si aj náš článok TOP5 proteínov

  Dobrý proteín.